Zajęcia rewalidacyjne na tydzień 25-29.05.20.
 

Witryna Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zajęcia rewalidacyjne na tydzień 25-29.05.20.

Email Drukuj PDF

klasa IV-V-VI- (Mateusz, Filip W.)- w ramach wtorkowych zajęć  proponuję  w ramach doskonalenia umiejętności manualnych poćwiczyć zdolności plastyczne z programem LetsDraw.it. Wykonajcie, jak tylko najlepiej potraficie za pomocą dostępnych tam narzędzi, portret Waszej Mamy. Klikając  na ikonkę  kredki  możecie już zacząć rysować kontur postaci, można też  wybrać kolor z bogatej palety barw oraz strzałką "cofnij" skasować to, co sie nie udało. Po skończonej pracy można całość zapisać, wydrukować i wręczyć Mamie. Jak nie macie możliwości wydruku, to pokazać na ekranie swoje dzieło - też się ucieszy. Powodzenia! Przy okazji najlepsze życzenia dla Waszych Mam :)

Link do rysowania on-line https://letsdraw.it/pl/simple-draw

klasa 678C-( Kuba M.)- w ramach środowych zajęć proponuję w ramach doskonalenia umiejętności manualnych poćwiczyć zdolności plastyczne z programem LetsDraw.it. Wykonaj, jak tylko najlepiej potrafisz za pomocą dostępnych tam narzędzi, portret Twojej Mamy. Klikając  na ikonkę  kredki  możesz  już zacząć rysować kontur postaci, można też  wybrać kolor z bogatej palety barw oraz strzałką "cofnij" skasować to, co sie nie udało. Po skończonej pracy można całość zapisać, wydrukować i wręczyć Mamie. Jak nie masz możliwości wydruku, to pokaż na ekranie swoje dzieło - też się ucieszy. Powodzenia! Przy okazji najlepsze życzenia dla Twojej  Mamy :)

Link do rysowania on-line https://letsdraw.it/pl/simple-draw

Klasa67B-( Mikołaj ,Bartek)- w ramach piątkowych zajęć proponuję  w ramach doskonalenia umiejętności manualnych poćwiczyć zdolności plastyczne z programem LetsDraw.it. Wykonajcie, jak tylko najlepiej potraficie za pomocą dostępnych tam narzędzi, portret Waszej Mamy. Klikając  na ikonkę  kredki  możecie już zacząć rysować kontur postaci, można też  wybrać kolor z bogatej palety barw oraz strzałką "cofnij" skasować to, co sie nie udało. Po skończonej pracy można całość zapisać, wydrukować i wręczyć Mamie. Jak nie macie możliwości wydruku, to pokazać na ekranie swoje dzieło - też się ucieszy. Powodzenia! Przy okazji najlepsze życzenia dla Waszych Mam :)

Link do rysowania on-line https://letsdraw.it/pl/simple-draw

Maciej Matuszak

You are here