Witamy na stronie startowej
 

Witryna Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

CORONAVIRUS - funkcjonowanie Ośrodka od wtorku 4 maja 2021

Drodzy Rodzice!

W związku z tym, że od 4 maja stosowane będą łagodniejsze restrykcje związane z kulturą, handlemn i edukacją przy utrzymującym się niskim poziomie zachorowań, informujemy, że

od 4 maja praca prowadzona będzie w trybie STACJONARNYM.


Z poważaniem

DYREKCJA OŚRODKA

Zdalna organizacja zajęć

Dyrektor SOSZW zwraca się z komunikatem do wszystkich nauczycieli i wychowawców o podjęcie działań mających na celu wsparcie rodziców i uczniów wykorzystując metody tzw. zdalnego organizowania zajęć. Proszę o opracowanie i przekazanie uczniom materiałów edukacyjnych , informacji rodzicom jak organizować dzieciom warunki do nauki w domu , jak motywować i wspierać dzieci do systematycznego uczenia się poza szkołą. Jak informuje MEN w najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację kształcenia wykorzystując metody tzw. zdalnego nauczania. Proszę o bieżące śledzenie komunikatów ukazujących się na stronach internetowych KO i MEN.

Zawieszenie zajęć w Osrodku

!!!!!!!!!!! INFORMACJA DLA RODZICOW !!!!!!!!!!!!!!
Na podstawie decyzji dyrekcji SOSzW, po uzyskaniu zgody Zarzadu Powiatu Miedzychodzkigo informujemy o czasowym ograniczeniu funkcjonowania placowki w terminie od 16 marca 2020r. do 25 marca 2020r., w zwiazku z zagrozeniem rozprzestrzeniania sie choroby COVID- 19.

UWAGA !!!

Szanowni Rodzice.


W związku z rekomendacjami MEN PROSIMY, by nie posyłać do szkoły i przedszkola przeziębionych, chorych i osłabionych po chorobie  dzieci (także  z katarem).

Jednocześnie informujemy, ze jeśli dzieci nie miały kontaktu z osobami chorymi, to nie ma powodów do obaw. Prosimy o zapoznanie się z komunikatami na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Zaproszenie na Dzień Kobiet 2020

Balik Karnawałowy - 2020

Jak co roku SU zaprosił uczniów na bal karnawałowy. Wszyscy bawili się wyśmienicie w rytmie najnowszych przebojów. Do zobaczenia za rok......

Więcej…

Noworoczne Spotkania Teatralno-Muzyczne

Już po raz ósmy w naszym Ośrodku odbyło się Noworoczne Spotkanie Teatralno-Muzyczne.

W świątecznej scenerii zaprezentowaliśmy nasze przedstawienie pt. "Specjalny gość", z udziałem zespołu Flamaster. Taneczne pokazy i ciekawe układy choreograficzne przedstawiły dziewczęta ze Studia Tańca Stif.

Więcej…

Mikołajki 2019

Dziś Mikołajki - każdy to wie, nasze szkolne panie Mikołajki razem z Mikołajkami z Homini zorganizowały dla dzieci małych i dużych super zabawę z prezentami oczywiście.....

Więcej…

Rejs po Warcie

Uczniowie klasy VII/VIII dzięki uprzejmości OSP Międzychód i Międzychodzkiego Towarzystwa Turystyki i Sportów Wodnych mogli uczestniczyć w rejsie po rzece Warcie na łodzi Ratownik PMI. Pogoda i widoki jesienne, wrażenia niezapomniane.

Dziękujemy.

Panie Robercie, Panie Tomku, Panie Rysiu wielkie dzięki!!!!

 

Więcej…

Ruch to zdrowie.

Dzisiaj odwiedzili nas przemili goście. Trenerzy, trenerki i zawodniczki Cross Trening MMA Devil Międzychód, którzy opowiedzieli nam o swojej pasji, a nawet pokazali nam ją na żywo i przeprowadzili krótki trening crossa dla chętnych.

Więcej…

Narodowe Święto Niepodległości 2019

101 rocznica - Dzisiaj odbył się apel SU podsumowujący działania samorządu oraz uroczyste odśpiewanie hymnu i pieśni patriotycznych.

Więcej…

"WODA dla WSZYSTKICH"

.

Więcej…

na meczu LECHA

Najwierniejsi kibice z SOSzW z rodzicami tak dopingowali Lecha, że rozgromił Wisłę 4:0. Brawo Lech, brawo dzieciaki, brawo rodzice - dziękuję za wsparcie. Razem z nami byli nasi absolwenci Łukasz i Ahmed. Do następnego razu. Lech!!!!

Więcej…

Arteterapia w grupie wychowawczej🖌

Więcej…

Regaty w Barlinku

Dzisiaj grupa wychowawcza wraz z nauczycielami kibicuje międzychodzkim żeglarzom podczas regat
O PUCHAR CZTERECH WYSP MEMORIAŁ JULIUSZA SIERADZKIEGO W BARLINKU⛵⛵⛵⛵⛵
Załoga POL 224
w składzie : sternik Grzegorz Mrówka, załoganci Bartosz Gil I Bartek Haryjan wystartowali w klasie OMEGA STANDARD.
Dzisiaj inauguracja, jutro drugi dzień regat.
Pomimo deszczowej aury za nami dzień pełen wrażeń.
⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵

Więcej…

Dekster i Luna

Dzisiaj odwiedzili nas strażacy z Grupy Ratownictwa Specjalistycznego - OSP Poznań. Strażacy Monika i Mariusz przyjechali ze swoimi podopiecznymi - Deksterem i Luną- labradorami, które specjalizują się w poszukiwaniu ludzi.

Więcej…

Mniszki jesienią

Sprzątamy świat, poznajemy przyrodę i przypominamy sobie daaawnwe czasy...... Fotorelacja z Mniszek.

Więcej…

Strona 2 z 33

You are here